051-44218501
info@skcco.com
ساعات کاری از ۷ صبح الی ۱۴:۱۵
follow us

بازدید دکتر مهری مدیرعامل محترم بانک صنعت و معدن از شرکت کابل خودرو سبزوار

جلسه ابتدا با تلاوت قرآن شروع وسپس مهندس نعیمی نیا مدیرعامل شرکت کابل خودرو سبزوار ضمن عرض خوش آمد گویی به آقای دکتر مهری مدیر عامل بانک صنعت و معدن و دکتر مقصودی و مهندس سبحانی فر نمایندگان محترم مردم سبزوار بزرگ در مجلس شورای اسلامی و آقای برادران معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار به ارائه توضیحاتی پیرامون روند رو به رشد شرکت کابل خودرو سبزوار بعنوان اولین تولید کننده کابل کنترل خودرو های سواری و سنگین کشور و بزرگترین تولید کننده شیشه بالابر و برف پاک کن انواع خودرو های سواری و سنگین کشور پرداخت.
وی ضمن تشکر از یکایک پرسنل افزود در این راه سخت و پر مشقت با همدلی و وفاق و همکاری پرسنل شرکت کابل خودرو سبزوار علی رغم اعمال تحریم های ظالمانه و کاهش تولید خودرو توانسته ایم سهم فروش خود را به خودرو سازان حفظ کنیم که با بروز برخی مشکلات نمایندگان و فرماندار محترم در این زمینه تلاش و کوشش بسیاری نموده اند.
در ادامه دکتر مهری مدیر عامل بانک صنعت و معدن ضمن ابراز خوشحالی از حضور در جمع پرسنل شرکت کابل خودرو سبزوار از مدیر عامل شرکت کابل خودرو خواست با توجه به شرایط رقابت جهانی تولید کنندگان طرح های توسعه ای را در دستور کار خود قرار دهد.که بانک صنعت و معدن آماده همکاری و حمایت بیش از پیش از شرکت کابل خودرو است.
دکتر مهری افزود بانک صنعت و معدن بعنوان بانک تخصصی صنعت کشوربا توجه به افزایش قیمت مواد اولیه تولیدکنندگان ، حمایتها و تسهیلات خود را چند برابر خواهد کرد .
در پایان ایشان ضمن آرزوی توفیق برای شرکت کابل خودرو سبزوار ضمن بازدید از خطوط تولید در جریان نحوه ساخت محصولات تولیدی قرار گرفتند.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه

*